Dom ProduktyProdukty MPO

Panel krosowy ze stali walcowanej na zimno 144 porty Mpo do LC

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Panel krosowy ze stali walcowanej na zimno 144 porty Mpo do LC

Cold Rolled Steel 144 Port Mpo To Lc Patch Panel
Cold Rolled Steel 144 Port Mpo To Lc Patch Panel

Duży Obraz :  Panel krosowy ze stali walcowanej na zimno 144 porty Mpo do LC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Orzecznictwo: ISO9001:2015
Numer modelu: MPO-LC MPO panel

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / pudełko
Czas dostawy: 5-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T ,, Western Union
Możliwość Supply: 50K
Szczegółowy opis produktu
Port: 144 Port Materiał: Blacha stalowa walcowana na zimno
Złącze: MPO-LC kolor: czarny
High Light:

Mpo To Lc Patch Panel

,

144 Port Patch Panel

MPO-LC Panel MPO OM3 0,9 mm 144 porty Kaseta MPO walcowana na zimno

Opis produktu
 

MPO/MTP CASSETTES is made of cold rolled steel sheet or Aluminum, MPO Cassette Modules provide secure transition between MPO and LC or SC discrete connectors. KASETY MPO / MTP wykonane są z blachy stalowej walcowanej na zimno lub aluminium, moduły kasetowe MPO zapewniają bezpieczne przejście między dyskretnymi złączami MPO i LC lub SC. They are used to interconnect MPO backbones with LC and SC patching. Służą do łączenia szkieletów MPO z łataniem LC i SC.

 

funkcje

 

 

 

  • Zaprojektowany dla SYSTEMU MPO / MTP, do szybkiego wdrożenia w sieci i szybkiego rozwiązania

  • Wysoka gęstość i mała konstrukcja

  • Wersje 12 i 24 światłowodowe - 144 części optyczne LC (Duplex) / SC (Simplex)

  • Dostępne światłowody wielomodowe (62,5 / 125, standardowe 50/125 i OM3, OM4) i jednomodowe (OS1 / 2).

  • Kable i aparaty zakończone fabrycznie i przetestowane do natychmiastowych połączeń w terenie o gwarantowanej jakości i wydajności

  • Metalowa skorupa o wysokiej wytrzymałości skutecznie chroni włókna wewnętrzne

  • Obsługuje łatwą rekonfigurację ruchów, dodawania i zmian

  • Dostępne do instalacji adaptera LC / SC

Zalety
  • Importowane urządzenia produkcyjne i testowe: EXFO IL&RL Tester / Domaille Grinding Machine / SENKO 3D Interferometer
  • Dość wysoka strata powrotu: ≥45dB
  • 5-letni zespół badawczo-rozwojowy
  • Indywidualna produkcja i obsługa
  • Rozwiązanie centrum danych 40G / 100G
Podanie
  • Infrastruktura centrum danych
  • Sieć pamięci masowej
  • Nowe protokoły 40 i 100 Gps
  • Równoległa optyka
  • Przedsiębiorstwo systerm okablowania sieciowego
Parametr techniczny
Pozycja Parametr techniczny
Złącze MPO (kobieta) LC
Operacja Temperatura -40 ° C ~ + 80 ° C
Temperatura przechowywania -40 ° C ~ + 85 ° C
Utrata wtrąceniowa

SM: ≤ 0,75 dB (wartość standardowa),

≤0,35dB (wartość typowa);

MM: ≤ 0,50 dB (wartość standardowa),

≤0,35dB (wartość typowa);

SM: ≤ 0,2dB;

MM: ≤ 0,2dB;

 

Strata zwrotna

SM: ≥60dB;

MM: ≥35dB;

SM: ≥60dB;

MM: ≥35dB;

Typ zakończenia MPO Male: with guide pin; Mężczyzna: z bolcem prowadzącym; Female: without guide pin Kobieta: bez kołka prowadzącego
Liczba włókien Włókno 8,12 i 24 MT
Drugi koniec typu złącza MPO-żeński, MPO-męski, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
Tryb światłowodowy Jednomodowy (G652, G655, G657), wielomodowy (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
Rodzaj kabla światłowodowego 250um włókno wstążkowe, kabel wstążkowy, pakiet światłowodu

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)