Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

LC OM3 duplex aqua color 2.0mm światłowodowe kable krosowe z małą ilością wstawek

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

LC OM3 duplex aqua color 2.0mm światłowodowe kable krosowe z małą ilością wstawek

LC OM3 duplex aqua color 2.0mm fiber optic patch cords with Low insertin loss
LC OM3 duplex aqua color 2.0mm fiber optic patch cords with Low insertin loss

Duży Obraz :  LC OM3 duplex aqua color 2.0mm światłowodowe kable krosowe z małą ilością wstawek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: CY COM
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , RoHS
Numer modelu: LC OM3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20SZT
Cena: USD2.5-4.5/PCS
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 3-15 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, płatności Western Union dla zamówień offline.
Możliwość Supply: 1 milion łączników / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Materiał kabla: PVC, LSZH, OFNP Struktura: Dupleks
kolor: wodny Długość: Można dostosować
High Light:

sc fiber patch cord

,

st patch cord

Szybkie Szczegóły:

  • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
  • Nazwa marki: CY
  • Numer modelu: CPA-SUSUM2-30 / 01
  • Złącze: SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ, MU, MPO, DIN
  • Typ: jednomodowy lub wielomodowy
  • Końcówka ferulacyjna: UPC, APC
  • Średnica kabla: 3,0 mm, 2,0 mm, 0,9 mm, 0,25 mm
  • Długość kabla: 1M, 3M, 5M, dostosowane
  • Kurtka kablowa: PVC, LSZH
  • Rdzeń: Simplex, Duplex

Podanie:

  • Sprzęt pomiarowy
  • FTTX + LAN
  • Światłowodowy system komunikacji optycznej CATV
  • Telekomunikacja

Specyfikacja:

Pozycja

Jednostka

FC, SC, LC

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

UPC

PC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

Strata wtrąceniowa (typowa)

dB

≤ 0,3

≤0,2

≤ 0,3

≤0,2

≤ 0,3

≤0,2

≤0,2

≤ 0,3

≤0,2

≤0,2

≤ 0,3

≤ 0,3

Utrata powrotu

dB

≥45

≥50

≥ 60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥ 75

Działająca długość fali

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Ogromność

dB

≤0,2

≤0,2

≤0,2

≤0,2

Wibracja

dB

≤0,2

≤0,2

≤0,2

≤0,2

Temperatura robocza

DO

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

Temperatura przechowywania

DO

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

Średnica kabla

mm

φ3,0, φ2,0, φ0,9

φ3,0, φ2,0, φ0,9

φ3,0, φ2,0, φ0,9

φ3,0, φ2,0, φ0,9

Szczegóły zamówienia:

  • Typ: opcjonalnie SX / DX
  • Średnica: 0,9, 2,0, 3,0 mm
  • Długość: 1m, 2m, 3m do 120m
  • Światłowód: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  • Materiał kurtki: PVC / LSZH / OFNP

Przewaga konkurencyjna:

Gwarancja fabryczna:
1. Ponieważ jesteśmy w fabryce, możemy zagwarantować, że nasza cena jest z pierwszej ręki, bardzo tanie i konkurencyjne.
2. Aby rozwinąć zaawansowaną technologię, stworzyliśmy stabilne relacje z ośrodkiem naukowo-badawczym dla komponentów światłowodowych w kraju i za granicą. o pojemności 200 000 sztuk miesięcznie. Nasze produkty cieszą się doskonałą reputacją ze względu na ich zaawansowaną i precyzyjną jakość na całym świecie.

Zaleta jakości:
1. Ustanowiliśmy system gwarancji jakości ścisłej zgodnie z wymogami międzynarodowej normy zarządzania ISO9001: 2008.

przewaga usługi:
1. Aby zaspokoić różne wymagania od naszych klientów, oferujemy różne usługi OEM.
2. Ciągle poszukujemy technologii i rozwiązań, które pomogą naszym klientom sprostać ciągłym zmianom
środowisko i wymagania.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie

Tel: +8618926423164

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)