Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

Patch cord światłowodowy LC-SC Single Mode Duplex, 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Patch cord światłowodowy LC-SC Single Mode Duplex, 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm

Fiber Optic Patch Cord LC-SC Single Mode Duplex , 0.9mm 2.0mm 3.0 mm
Fiber Optic Patch Cord LC-SC Single Mode Duplex , 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Duży Obraz :  Patch cord światłowodowy LC-SC Single Mode Duplex, 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: CY COM
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , RoHS
Numer modelu: LC-SC Tryb pojedynczy, dupleks

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 3-15 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, płatności Western Union dla zamówień offline.
Możliwość Supply: 1 milion łączników / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy Rodzaje światłowodów: Kabel Simplex
Kabel dupleksowy: Φ2,0, Φ 3,0 mm Rodzaj: Jednomodowy lub wielomodowy
Obyty: PC, UPC, APC Średnica: Φ0,9, Φ2,0, Φ 3,0 mm
High Light:

fiber patch cord

,

sc fiber patch cord

Patchcord światłowodowy LC-SC Single Mode Duplex, 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm

 

Szybki szczegół:

 

PC i APC
Jednomodowy i wielomodowy
Długość kabla opcjonalna

Patch cord światłowodowy LC-SC Single Mode Duplex, 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm 0
Zgodnie ze standardem Telcordia GR-326-CORE 
Mała strata wtrąceniowa, duża strata powrotu 
Wysoka niezawodność i stabilność 
Rodzaje kabli światłowodowych: kabel Simplex 0,9, Φ2,0, Φ 3,0 mm 
Kabel dupleks: Φ2,0, Φ 3,0 mm 
Sposób łączenia: konstrukcja wtykowa, łatwa do intensywnej instalacji 

 

Podanie: 

  • System komunikacji światłowodowej 
  • Światłowodowa transmisja danych 
  • LAN 
  • System testowania światłowodów 
  • Główne SC / APC używane w sieci CATV

Wskaźniki efektywności:

 

Rodzaj  jednomodowy (przypadek typowy)  Tryb jednomodowy (min.)  Wielomodowy (maks.) 
Strata wtrąceniowa  ≤ 0,15 db  ≤ 0,3 db  ≤ 0,3 db 
Utrata zwrotu  ≥ 55db  ≥ 50db  ≥ 25db 
temperatura robocza  -40 ºC ~ + 80 ºC -40 ºC ~ + 80 ºC

-40 ºC ~ + 80 ºC

Rodzaj  Tryb jednomodowy (maks.) 
Utrata wtrąceniowa  ≤ 0,3 db 
Utrata zwrotu  ≥ 65db 
temperatura robocza  -40ºC ~ + 80ºC
SC / PC-ST / PC-SM-S-φ2,0 -10M 
 

 
Adapter 1 # 
 
FC / SC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / D4 / SMA 
 
Błyszczący 
 
PC, UPC, APC 
 
Adapter 2 # 
 
FC / SC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / D4 / SMA 
 
Błyszczący 
 
PC, UPC, APC 
 
Rodzaj światłowodu 
 
jednomodowy, wielomodowy 
 
liczba rdzeni światłowodów 
 
Simplex, Duplex 
 
średnica światłowodu 
 
Φ0,9, Φ2,0, Φ 3,0 mm
 
długość 
 
L = 1, 2, 3, 4, 5 …… M = licznik Klient sam decyduje 
 

Patch cord światłowodowy LC-SC Single Mode Duplex, 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm 1

Patch cord światłowodowy LC-SC Single Mode Duplex, 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm 2

Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sophie

Tel: +8618926423164

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)