Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

Zworka światłowodowa FC do LC jednomodowy duplex 0.2dB włókno światłowodowe z utratą wstawienia

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Zworka światłowodowa FC do LC jednomodowy duplex 0.2dB włókno światłowodowe z utratą wstawienia

FC to LC singlemode duplex optical fiber jumper 0.2dB insertion loss corning fiber
FC to LC singlemode duplex optical fiber jumper 0.2dB insertion loss corning fiber FC to LC singlemode duplex optical fiber jumper 0.2dB insertion loss corning fiber

Duży Obraz :  Zworka światłowodowa FC do LC jednomodowy duplex 0.2dB włókno światłowodowe z utratą wstawienia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: CY COM
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , RoHS
Numer modelu: Patchcord FC-LC SM DX

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20SZT
Cena: USD3.0-4.5/PCS
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 3-15 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, płatności Western Union dla zamówień offline.
Możliwość Supply: 1 milion łączników / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Kurtka kablowa: LSZH Kolor: Żółty
Długość: Można dostosować Włókna typu: Włókno Corning
High Light:

fiber patch cord

,

sc fiber patch cord


Zworka z włókna optycznego FC do LC jednomodowego dupleksu, <= 0,2 dB tłumienia wtrąceniowego, włókno rdzeniowe

► Dane techniczne:
Parametr Jednostka FC, SC, LC / Patch z włókna pancernego ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM MM SM MM SM MM SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Strata wtrąceniowa (typowa) dB ≤ 0,3 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,3
Utrata powrotu dB ≥45 ≥50 ≥ 60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥ 75
Działająca długość fali nm 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
Wymienialność dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Wibracja dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Temperatura robocza DO -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
Temperatura przechowywania DO -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
Średnica kabla mm Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9

 

Zastosowanie:

  1. Gigabit Ethernet
  2. Aktywne zakończenie urządzenia
  3. Sieci telekomunikacyjne
  4. Wideo
  5. Multimedia
  6. Wstępne instalacje
  7. Sieci lokalne
  8. Aplikacje FTTH i FTTX
  9. CATV


►Informacje o dostawcach:

  1. Typ: opcjonalnie SX / DX
  2. Końcówka ferulacyjna: APC / UPC / PC
  3. Średnica: 0,9, 2,0, 3,0 mm
  4. Długość: 1m, 2m, 3m do 120m
  5. Światłowód: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  6. Materiał kurtki: PVC / LSZH / OFNR

Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)