Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

Corning Fibre SC / PC-SC / PC OM4 Duplex Fioletowy kolor Patch światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Corning Fibre SC / PC-SC / PC OM4 Duplex Fioletowy kolor Patch światłowodowy

Corning Fiber SC/PC-SC/PC OM4 Duplex Purple Color Fibre Optic Patch Cord
Corning Fiber SC/PC-SC/PC OM4 Duplex Purple Color Fibre Optic Patch Cord

Duży Obraz :  Corning Fibre SC / PC-SC / PC OM4 Duplex Fioletowy kolor Patch światłowodowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: CY COM
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , RoHS
Numer modelu: SC OM4

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 szt
Cena: USD3.1-3.5/PCS
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 3-15 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, płatności Western Union dla zamówień offline.
Możliwość Supply: 1 milion łączników / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Złącze: SC Struktura: dupleks
Kolor kabla: Fioletowy Długość: Można dostosować
High Light:

fiber patch cord

,

sc fiber patch cord

Chiński dostawca włókna światłowodowego SC / PC-SC / PC OM4 Dwustronny kabel światłowodowy w kolorze fioletowym

►Techniczny parametr:

Parametr Jednostka SC
OM4
UPC APC
Strata wtrąceniowa (typowa) dB ≤ 0,3 ≤ 0,3
Utrata powrotu dB ≥50 ≥ 60
Działająca długość fali nm 1310, 1490,1550
Wymienialność dB ≤0,2
Wibracja dB ≤0,2
Temperatura robocza -25 ~ 75
Temperatura przechowywania -45 ~ 85
Średnica kabla mm φ3,0, φ2,0, φ0,9

Podanie:

--FTTX + LAN, Światłowód CATV

- Fiber-optyczny system komunikacji

- Fiber-optyczna transmisja danych

- Fiber-optyczny system testowania


Szczegóły zamówienia:

- Na przykład: patchcord SC / UPC-SC / UPC-OM4-DX-2.0-5M-LSZH

- Typ: SX / DX opcjonalne

- Typ zaawansowany: APC / PC

- Średnica: 0,9, 2,0, 3,0 mm

- Długość: 1, 2, 3 do 120m

- Fiber: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4

- Materiał kurtki: PVC / LSZH / OFNP



Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)