Dom ProduktyProdukty MPO

Przecinak kabla MPO Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Przewód bagażnika 8 rdzeni OM3

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Przecinak kabla MPO Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Przewód bagażnika 8 rdzeni OM3

MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Trunk Cable 8 Cores OM3
MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Trunk Cable 8 Cores OM3

Duży Obraz :  Przecinak kabla MPO Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Przewód bagażnika 8 rdzeni OM3

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Numer modelu: MPO-LC 8C

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: USD 32.00~35.00 / piece
Szczegóły pakowania: Worek PE, pudełko
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50K
Szczegółowy opis produktu
Min. Ilość zamówienia:: 10 sztuk / sztuk MPO: Kobieta / mężczyzna
Biegunowość: A / B / C Błonnik: Tryb pojedynczy / wielomodowy
High Light:

patch cord optical fiber

,

fiber optic cassette

MPO fiber optic patch cords are with MPO fiber optic connectors. Kable światłowodowe MPO są ze złączami światłowodowymi MPO. They are several fiberglass connections in one such patch cord, for example, 4 fiber, 8 fiber, 12 fiber, etc. Single mode and multimode; Jest to kilka połączeń z włókna szklanego w jednym takim przewodzie, na przykład 4 światłowody, 8 światłowodów, 12 światłowodów itp. Tryb pojedynczy i wielomodowy; PC, APC polishing, Male and Female types are available. Dostępne są typy polerowania PC, APC, męskie i żeńskie.

 

Funkcje:

Wysoka gęstość włókien (24 włókna dla trybu wielomodowego)

Niska strata wtrąceniowa i utrata odbicia

Dobra wytrzymałość

Dobra wymienialność

Stabilność w wysokiej temperaturze

 

Podanie:

Wyposażenie testowe
FTTX + LAN
Światłowód CATV
System komunikacji optycznej
Telekomunikacja

 

Specyfikacja:

Parametr Jednostka MPO-OM3-PC
Utrata wtrąceniowa dB ≤0,7 (Standard) 0,35 (typowo)
Utrata zwrotu dB ≥35
Wymienność dB ≤0,3
Wibracja dB ≤0,3
Temperatura robocza -40 ~ 75
Temperatura przechowywania -45 ~ 85
Przecinak kabla MPO Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Przewód bagażnika 8 rdzeni OM3 0

Informacje dotyczące zamawiania:

MPO / PC-LC / PC-MM-8cores-1M-LSZH
1 2) 1 2) 3) 4 5 6

1. typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2. Końcówka końcówki: PC, UPC, APC
3. Rodzaj rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um), wielomodowy (MM: 50 / 125um lub 62,5 / 125um)
4. światłowód: 4 rdzenia, 8 rdzenia, 12 rdzenia, 24 rdzenia
5.Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub niestandardowe
6. typ kabla: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)