Dom ProduktyProdukty MPO

Kabel uprzęży Aqua MPO / MTP OM3 50 / 125um Wstępnie zakończony MTP / MPO do LC Zworki światłowodowe

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Kabel uprzęży Aqua MPO / MTP OM3 50 / 125um Wstępnie zakończony MTP / MPO do LC Zworki światłowodowe

Aqua MPO/MTP Harness Cable OM3 50/125um Pre - terminated MTP/MPO to LC Fiber optic Jumpers
Aqua MPO/MTP Harness Cable OM3 50/125um Pre - terminated MTP/MPO to LC Fiber optic Jumpers Aqua MPO/MTP Harness Cable OM3 50/125um Pre - terminated MTP/MPO to LC Fiber optic Jumpers

Duży Obraz :  Kabel uprzęży Aqua MPO / MTP OM3 50 / 125um Wstępnie zakończony MTP / MPO do LC Zworki światłowodowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Orzecznictwo: ISO9001:2015
Numer modelu: Patch kabla światłowodowego MPO

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: 20~80
Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / Worek PE, Box
Czas dostawy: 8-10 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50K
Szczegółowy opis produktu
Kolor kabla: Aqua lub jako twoja prośba OEM i ODM: Dostępne
Włókna się liczą: 8/12/24. Włókna typu: OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 G.65
Złącza:: MPO / MTP do LC / SC / MU / ST / MT Polskie:: MM Flat, SM Angled, SM Elite (MTP), SM Low Loss (MPO)
High Light:

fiber optic patch cord

,

fiber optic cassette

Przewód uprzęży MPO / MTP OM3 50/125 Wstępnie zakończony MTP / MPO do LC Zworki światłowodowe
Opis produktu

CY COM dostarcza zestaw kabli światłowodowych MTP / MPO, w oparciu o pojedynczą ferrulową technologię MT, może zapewnić do jednego króćca z 24 światłowodowymi połączeniami. Do zmniejszenia zapotrzebowania na przestrzeń fizyczną. Rozwiązaniem MTP / MPO mogą być różne zestawy łączników, z metalowymi bolcami prowadzącymi i dokładnymi wymiarami obudowy, aby zapewnić dopasowanie włókien podczas dopasowywania.

Patchcordy CY COM są montowane z wysokiej jakości złączami, a tuleje są wykonane z doskonałej jakości tlenku cyrkonu. Oprócz patchcordów simplex dostępne są także patchcordy duplex. Wszystkie patchcordy dostarczane przez CY COM gwarantują spełnienie naszych specyfikacji. W przypadku specjalnych życzeń dotyczących raportów z badań lub innych specyfikacji prosimy o kontakt.

cechy

• Okablowanie systemów Data Center

• Wstępnie zakończony MTP® / MPO do złącz SC, LC, MU, ST, MT-RJ

• Odpowiedni do kaset MTP® / MPO i krosownic

• Dostępne w typach włókien OM1, OM2, OM3, OM4 i OS2

• Zgodny z RoHS - dostępne są kable znamionowe Riser, Plenum i LSZH

• W 100% przetestowany fabrycznie

• Konfiguracje niestandardowe dostępne na życzenie

Specyfikacja

Przedmiot (druga strona) Tryb pojedyńczy Multimode
Typ złącza SC, FC, ST, LC, MU, MT-RJ
Utrata wstawki Standard ≤0.12dB Typowy, 0.3dB Max. Standard ≤0,15dB Typowy, 0.3dB Max.
Powrót straty Standard ≥50dB (PC), ≥60dB (APC) Standard ≥30dB
Trwałość ≤0,1dB typowa zmiana, 500 wiązań
temperatura robocza -40ºC do + 75ºC -40ºC do + 75ºC

Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)