Dom Produkty

Produkty MPO

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Produkty MPO

(56)
Chiny 24-drożny kabel światłowodowy MPO MTP 40G 100G SFP OM4 Fioletowy 10M fabryka

24-drożny kabel światłowodowy MPO MTP 40G 100G SFP OM4 Fioletowy 10M

MPO 10 metrów 24-kierunkowy 40G / 100G SFP i SFP 3,4 mm OM4 Fioletowy / Fioletowy Zespoły MTP Kabel światłowodowy MPO / MTP jest wysokie gęstość systemu wstępnego łączenia światłowodów, który jest zwykle u... Czytaj więcej
2021-02-01 17:49:51
Chiny MPO MTP 40G QSFP + TO 4X10G SFP + wiązka światłowodowa fabryka

MPO MTP 40G QSFP + TO 4X10G SFP + wiązka światłowodowa

Wiązki kabli MPO / MTP 40G QSFP + (MPO / MTP) DO 4X10G SFP + (8XLC) patchcord Kable wiązek MPO / MTP są zwykle podzielone na trzy typy złącza MTP-MTP, złącze MTP-Common i złącze MTP-Secure Keyed LC, według ró... Czytaj więcej
2021-02-01 17:46:29
Chiny 12F 24F OM3 OM4 Plenum MTP MPO Kabel światłowodowy fabryka

12F 24F OM3 OM4 Plenum MTP MPO Kabel światłowodowy

12F / 24F 40G-100G OM3 OM4 Plenum MTP MPO Kabel światłowodowy Opis produktu Kabel magistrali MPO, opłacalna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia w terenie, jest przeznaczony do krosowania światłowodów o ... Czytaj więcej
2021-02-01 17:44:09
Chiny G657A MPO MTP Breakout Patchcord światłowodowy 8-rdzeniowy fabryka

G657A MPO MTP Breakout Patchcord światłowodowy 8-rdzeniowy

Kabel światłowodowy MPO / MTP Breakout Patch MPO żeński do 4 / Duplex LC 8 rdzeni Kabel wiązki przewodów światłowodowych G657A Opis produktu MPO żeńskie na 4 / Duplex LC, 8 włókien, tryb jednomodowy, 9/125 ... Czytaj więcej
2021-02-01 17:42:35
Chiny Patchcord światłowodowy 3M Duplex OM3 MPO do 8xLC 50/125 fabryka

Patchcord światłowodowy 3M Duplex OM3 MPO do 8xLC 50/125

3-metrowy (10 stóp) kabel światłowodowy OM3 MPO do 8xLC, 8-rdzeniowy wielomodowy dupleks 40G 50/125 LSZH PC Polski kabel światłowodowy Specyfikacje: - MPO (żeńskie) na 8xLC - Złącze żeńskie MPO, bez kodu PIN - ... Czytaj więcej
2021-02-01 17:39:28
Chiny MTP 12-rdzeniowy kabel światłowodowy OM4 MM do okablowania centrum danych fabryka

MTP 12-rdzeniowy kabel światłowodowy OM4 MM do okablowania centrum danych

10G 40G 100G MTP żeńskie 12 rdzeni OM4 MM przewód krosowy bagażnika 100% test 3D kabel magistrali MTP do okablowania centrum danych Kable magistralne MPOłączyć ze sobą moduły MPO jako stałe łącze.Kable ... Czytaj więcej
2021-02-01 17:36:28
Chiny Światłowodowy patchcord światłowodowy SM MTP MPO 40G 100G 72144 rdzeń 30M fabryka

Światłowodowy patchcord światłowodowy SM MTP MPO 40G 100G 72144 rdzeń 30M

Okablowanie centrum danych Światłowodowy kabel krosowy SM MTP MPO 40G / 100G 72/144 kabel rdzeniowy 30M Wielordzeniowe zworki światłowodowe MPO / MTP składają się z wielordzeniowych kabli optycznych i ... Czytaj więcej
2021-02-01 17:34:10
Chiny Kabel wiązki przewodów OM3 MPO do zastosowań sieciowych 40G 100G fabryka

Kabel wiązki przewodów OM3 MPO do zastosowań sieciowych 40G 100G

Kabel wiązki przewodów OM3 MPO Niskie straty wtrąceniowe Obsługuje aplikacje sieciowe 40G i 100G Kabel światłowodowy Opis 12 światłowodów Om4 mpo mtp złącze kabel taśmowy kabel światłowodowy pigtail Wielordzeni... Czytaj więcej
2021-02-01 17:31:46
Chiny 24-rdzeniowy kabel MPO MTP OM4 5,5 mm z podwójną osłoną z 30 cm ogonem fabryka

24-rdzeniowy kabel MPO MTP OM4 5,5 mm z podwójną osłoną z 30 cm ogonem

Dostawa OEM Niska cena wysokiej jakości 24-rdzeniowy kabel MPO / MTP OM4 5,5 mm z podwójną osłoną i 30 cm ogonem Opis produktu MPO / MTP jest wysokie gęstość systemu wstępnego łączenia światłowodów, który jest ... Czytaj więcej
2021-02-01 17:29:01
Chiny Elite 10M 12 24 rdzeń 3,0 mm SM MM Breakout Fan Out Cable z oceną CCA CPR fabryka

Elite 10M 12 24 rdzeń 3,0 mm SM MM Breakout Fan Out Cable z oceną CCA CPR

Elite 10 metrów 12 rdzeniowy 24 rdzeń 3,0 mm MPO / MTP-LC / SC / FC / ST SM MM Breakout Fan out Kabel z oceną Cca CPR Opis produktu MPO / MTP jest wysokie gęstość systemu wstępnego łączenia światłowodów, który ... Czytaj więcej
2021-02-01 17:28:53
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|