Dom Produkty

Patch cord światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Patch cord światłowodowy

(189)
Chiny multimode lc lc connector om4 50/125 duplex jumper lszh jacket 1m patch cord światłowodowy fabryka

multimode lc lc connector om4 50/125 duplex jumper lszh jacket 1m patch cord światłowodowy

multimode lc lc connector om4 50/125 duplex jumper lszh jacket 1m patch cord światłowodowy Patchcord to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu routingu sygnału. Światłowód ... Czytaj więcej
2022-07-12 13:52:10
Chiny SC UPC do FC UPC Simplex LSZH światłowodowe kable krosowe fabryka

SC UPC do FC UPC Simplex LSZH światłowodowe kable krosowe

SC UPC do FC UPC Simplex LSZH światłowodowe kable krosowe Opis: Patchcord to kabel światłowodowy używany do łączenia jednego urządzenia z drugim w celu routingu sygnału. FC oznacza połączenie stałe.Jest ... Czytaj więcej
2022-07-12 13:33:11
Chiny G652D LC LC do UPC Duplex 2,0 mm 2M światłowodowe kable połączeniowe fabryka

G652D LC LC do UPC Duplex 2,0 mm 2M światłowodowe kable połączeniowe

G652D LC LC do UPC Duplex 2,0 mm 2M światłowodowe kable połączeniowe Opis: Patchcord światłowodowy jest ważny dla sieci optycznej. Mają takie same lub różne złącza, które są instalowane na końcu kabla świat... Czytaj więcej
2022-07-12 09:27:32
Chiny LC APC Simplex Duplex jednomodowy kabel światłowodowy Om3 fabryka

LC APC Simplex Duplex jednomodowy kabel światłowodowy Om3

LC APC Simplex Duplex jednomodowy kabel światłowodowy Om3 Opis: Patchcord światłowodowy jest ważny dla sieci optycznej. Mają takie same lub różne złącza, które są instalowane na końcu kabla światłowodowego. ... Czytaj więcej
2022-07-12 09:13:10
Chiny FTTH SM Simplex SC APC 2,0 mm 3m światłowodowe kable krosowe fabryka

FTTH SM Simplex SC APC 2,0 mm 3m światłowodowe kable krosowe

FTTH SM Simplex SC APC 2,0 mm 3m światłowodowe kable krosowe Funkcja: Konkurencyjne cenowo Niska strata wtrąceniowa i PDL Fabrycznie zakończone i przetestowane Opcje światłowodów: G.652D /G.657A1/OM1/OM2/OM3 i ... Czytaj więcej
2022-07-12 08:52:30
Chiny OM3 Aqua Green Duplex Wielomodowy kabel krosowy CATV fabryka

OM3 Aqua Green Duplex Wielomodowy kabel krosowy CATV

OM3 Aqua Green Duplex Wielomodowy kabel krosowy CATV Funkcja: Konkurencyjne cenowoNiska strata wtrąceniowa i PDLFabrycznie zakończone i przetestowaneOpcje światłowodów: G.652D /G.657A1/OM1/OM2/OM3 i PM Panda ... Czytaj więcej
2022-07-11 13:55:18
Chiny Kable światłowodowe Duplex 9/125 jednomodowe żółte 3m 5m fabryka

Kable światłowodowe Duplex 9/125 jednomodowe żółte 3m 5m

Kable światłowodowe Duplex 9/125 jednomodowe żółte 3m 5m Funkcja: Konkurencyjne cenowoNiska strata wtrąceniowa i PDLFabrycznie zakończone i przetestowaneOpcje światłowodów: G.652D /G.657A1/OM1/OM2/OM3 i PM ... Czytaj więcej
2022-07-11 13:46:17
Chiny SC / UPC G652D jednomodowe kable krosowe światłowodowe LSZH 2,0 mm fabryka

SC / UPC G652D jednomodowe kable krosowe światłowodowe LSZH 2,0 mm

SC / UPC G652D jednomodowe kable krosowe światłowodowe LSZH 2,0 mm Funkcja: Konkurencyjne cenowoNiska strata wtrąceniowa i PDLFabrycznie zakończone i przetestowaneOpcje światłowodów: G.652D /G.657A1/OM1/OM2/OM3 ... Czytaj więcej
2022-07-11 10:45:31
Chiny LC-LC/UPC duplex 2,0 mm światłowodowe kable krosowe fabryka

LC-LC/UPC duplex 2,0 mm światłowodowe kable krosowe

LC-LC/UPC duplex 2,0 mm światłowodowe kable krosowe Opis: Patchcord światłowodowy jest ważny dla sieci optycznej. Mają takie same lub różne złącza, które są instalowane na końcu kabla światłowodowego. Seria ... Czytaj więcej
2022-07-11 10:34:10
Chiny Jednomodowe kable krosowe światłowodowe MM G657A1 5m Duplex fabryka

Jednomodowe kable krosowe światłowodowe MM G657A1 5m Duplex

Jednomodowe kable krosowe światłowodowe MM G657A1 5m Duplex Funkcja: Konkurencyjne cenowoNiska strata wtrąceniowa i PDLFabrycznie zakończone i przetestowaneOpcje światłowodów: G.652D /G.657A1/OM1/OM2/OM3 i PM ... Czytaj więcej
2022-07-11 09:30:29
Page 1 of 19|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|