Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Certyfikaty
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury green

Dobra jakość i dobra obsługa. Jesteś niezawodnym partnerem.

—— Dan Huckans

W tej samej cenie ich patch światłowodowy jest lepszy od innych.

—— Danie Steven

Statek w samą porę, Czekamy na kolejną współpracę.

—— Joe Bena

Twoje produkty są dobrej jakości, mają nadzieję na współpracę z tobą następnym razem.

—— Zahid Wasim

Im Online Czat teraz

Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM

SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable
SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable

Duży Obraz :  Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: CY COM
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , RoHS
Numer modelu: SC-SC-SX-SM-001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: USD1.22-2.12/PCS
Szczegóły pakowania: Worek PE
Czas dostawy: 3-15 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, płatności Western Union dla zamówień offline.
Możliwość Supply: 1 milion łączników / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj włókna: G652D, G657A1 Kurtka kablowa: PVC, LSZH, PE
Cable Coloe: żółty Orzecznictwo: ISO9001:2008
High Light:

fiber patch cord

,

sc fiber patch cord

 

cechy

  • Zgodnie ze standardem Telcordia GR-326-CORE
  • Mała strata wtrąceniowa, duża strata odbicia, wysoka niezawodność
  • Dobra powtarzalność, wymienność
  • Można wybrać dowolną średnicę włókna, 0,9 mm, 2 mm, 3 mm,
  • Można wybrać włókno 10G, Low Smoke i Zero Halogen.

 

Podanie

  • System komunikacji światłowodowej;
  • Światłowodowa transmisja danych;
  • LAN, CATV;
  • System testowania światłowodów.

Specyfikacja:

 

Pozycja Jednostka SC
SM MM
PC UPC APC PC
Tłumienie (typowe) dB ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2
Utrata zwrotu dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
Operacyjna długość fali nm 1310,1510
Wymienialność dB ≤0,2
Wibracja dB ≤0,2
Temperatura robocza -40 ~ 75
Temperatura przechowywania -45 ~ 85
Średnica kabla mm φ3,0, φ2,0, φ0,9
 

 

Informacje dotyczące zamawiania

  • Na przykład: FC / PC-FC / PC-SM-SX-φ3.0-3M
  • Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, MU, E2000, D4, DIN, SMA
  • Czoło ferruli: PC, UPC, APC
  • Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125μm), wielomodowy (MM: 50 / 125μm lub 62,5 / 125μm)
  • Struktura produktu: „DX” oznacza Duplex, „SX” oznacza Simplex
  • Średnica włókna: φ3,0 mm, φ2,0 mm, φ0,9 mm
  • Długość kabla: 1,2,3 metra lub niestandardowe.
  • Typ kabla: PVC, LSZH, OM3, OFNP

Obrazek

Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM 0

Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM 1

 

Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM 2

 

Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM 3

 

Patchcord światłowodowy SC APC Kabel połączeniowy światłowodowy 3,0 mm PVC / żółty SM 4

 

Przewaga konkurencyjna:

Gwarancja fabryczna:
1. Ponieważ jesteśmy fabryką, możemy zagwarantować, że nasza cena jest z pierwszej ręki, bardzo tania i konkurencyjna.
2.Aby rozwinąć zaawansowaną technologię, zbudowaliśmy stabilne relacje z ośrodkiem naukowym zajmującym się komponentami światłowodowymi w kraju i za granicą.o wydajności 200 000 sztuk miesięcznie. Nasze produkty cieszą się na całym świecie doskonałą reputacją dzięki zaawansowanej i precyzyjnej jakości.

 

Zaleta jakości:
1.Ustanowiliśmy ścisły system gwarancji jakości zgodnie z wymaganiami międzynarodowej normy zarządzania ISO9001: 2008.

 

zaleta usługi:
Aby spełnić różne wymagania naszych klientów, oferujemy różne usługi OEM.
2. Nieustannie poszukujemy wspomagających technologii i rozwiązań, które pomogą naszym klientom radzić sobie z ciągle zmieniającymi się
środowisko i wymagania.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)